U moet uw Adobe Flash speler upgraden. Klik hier om de nieuwste flash speler te downloaden.
CT
kies een datum
vorige maand

JANUARI 2009

volgende maand

ZO

MA

DI

WO

DO

VR

ZA

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
stuur deze show door


versturen
Veldhuis & Kemper
1e try-outs nieuwe show! screenshot meer films

Zeedijkkoor
Jubileumconcert

Zeedijkkoor<br />Jubileumconcert

Het Zeedijkkoor zingt levens- en kleinkunstliederen.

Het begon allemaal in 1993 in, wat nu de stamkroeg van het koor is, Café Verhoeff op de Zeedijk. Daar werd aan de bar steeds vaker door buurtbewoners gezongen en men besloot uiteindelijk om een echt koor op te richten. De eerste repetitie was in september van dat jaar in buurtcentrum De Boomsspijker, nu nog steeds de oefenplek van het koor.
Bob Nasse, een van de eerste leden en nog steeds als koorlid present, vertelde bij het tienjarig bestaan aan het buurtblad De IJdijker: "De Zeedijk begon toen net een beetje uit het dal op te krabbelen en wij wilden met onze liedjes het negatieve imago van de Dijk wat opvijzelen." Het werd een geslaagde missie.
Met enorm veel plezier en mede dankzij de professionele begeleiding van organist / dirigent Paul Tijink - die tevens voor het koor prachtige arrangementen schrijft - heeft het koor zich kunnen ontwikkelen tot een volwassen koor met een uitgebreid repertoire en een verrassende presentatie. Kleurrijke kostuums, een theatraal / cabareteske show ; Het Zeedijkkoor biedt meer dan zingen alleen. Na al die jaren zijn het enthousiasme en de inzet nog even groot. Dit komt door de unieke mengeling van serieus repeteren en kroegbezoek : het een kan niet zonder het ander, het houdt elkaar in evenwicht.

Bron: www.zeedijkkoor.nl

Foto: Hans van der Kamp 

speeldata